Yandex
Yüz Tanıma Teknolojisine Sahip Akıllı Telefonlar

Yüz Tanıma Teknolojisine Sahip Uygun Fiyatlı 6 Akıllı Telefon

Herkese Selamlar...

İşte Iphone X’e alternatif, yüz tanıma teknolojisine sahip ve uygun fiyatlı 6 akıllı telefon.

Yüz tanıma teknolojisi ( Face ID ) daha önce var olmasına rağmen, özellikle son zamanlarda tanıtılan Apple'ın amiral gemisi Iphone X ve Samsung’un amiral gemisi Galaxy S8’e entegre edildikten sonra, daha fazla ilgi çekmeye başladı.

 

Yüz tanıma teknolojisi tanıtıldığı zamandan beri bir çok kez tartışma konusu oldu. Çoğu kişi bu yeniliğe hızlı bir şekilde adapte olsa da,  bazıları ise parmak izi okuyucu ve ekran kilidinin yüz tanıma sisteminden daha güvenli olduğunu düşündüklerinden parmaklarını kullanmayı tercih ediyorlar.

Yüz tanıma teknolojisi yine de akıllı telefonunuzda denemeniz gereken büyük bir yenilik. Bununla birlikte, Iphone X’e ne kadar para vereceğinizi düşünecek olursak, size yüz tanıma teknolojisine sahip daha ucuz ve daha uygun bütçeli akıllı telefonları, özelliklerini ve fiyatlarını aktaralım.

Eğer gerçekten yüz tanıma teknolojisini denemek istiyorsanız ve Iphone X’e verecek 1.000,00 dolarınız yoksa, aşağıdaki cihazlar tam size göre. Uygun fakatlı Premium cihazlar. Bunları incelemeli, almalı ve denemelisiniz. Bu cihazlar buna değer.


Doogee Mix 2

Iphone X’in açıklanmasından çok kısa bir süre sonra, Eylül 2017’de duyurulan Doogee Mix 2, yüz tanıma teknolojisine sahip en ucuz akıllı telefonlardan biri olarak göze çarpıyor. Cihaz; arka tarafta geniş açılı lensler, büyük çerçevesiz 5.99 inçlik kavisli ekran, 6 GB RAM ve 4,060 mAh batarya gibi özelliklerle geliyor.


 


Vivo X20

VİVO X20, Iphone X’e alternatif bir diğer harika seçenek. Yine Eylül 2017’de duyurulan VİVO X20; yüz tanıma sistemi, 12 MP çift arka kamera, 4 GB RAM ve Android Nougat 7.1.1 işletim sistemi özelliklerine sahip. Cihaz ayrıca büyük bir ekran ve 3,250 mAh kapasiteye sahip yeterli bir batarya ile geliyor.


 


Vivo X20 Plus

 VİVO X20 Plus, VİVO’nun yüz tanıma teknolojisine sahip diğer modeli. Bu cihaz VİVO X20’nin yükseltilmiş versiyonu ve daha büyük ekranla ve daha büyük kuvvetli bir batarya ile donatılmış. VİVO X20 Plus, VİVO X20 modeline göre nispeten daha pahalı fakat diğerleriyle kıyaslandığında yine de oldukça uygun, hatta Iphone X’in fiyatına bakarsak " çok uygun " bile diyebiliriz.


 


Vernee X

Vernee X yüz tanıma teknolojisiyle gelen son akıllı cihazlardan biri. Doogee Mix 2 gibi çerçevesiz ekrana sahip Vernee X,  6 GB RAM, Helio P23 işlemci, dört kamera ve devasa 6,200 mAh batarya özellikleriyle göze çarpıyor.


 


Uhans i8

Uhans i8 listedeki en ucuz akıllı telefon. 18:9  orana sahip, 5.7 inch ekranlı ve Android 7.0 sürümüne sahip bu akıllı cihaz, tek bakışta ekranı açan en gelişmiş yüz tanıma sistemi ile birlikte geliyor. Cihaz ayrıca 4 GB RAM, 64 GB ROM, arka tarafta 16 MP + 3 MP çift kamera, ön tarafta 8 MP kamera ve 3,500 mAh batarya gibi özelliklere sahip.


 


UMIDIGI S2 Pro

UMIDIGI S2 Pro, UMIDIGI S2 modelinin bir üst versiyonu. Akıllı bir tasarıma sahip bu cihaz Doogee Mix 2’ye benziyor ( özellikle ön kısmı ). Cihaz ayrıca 6 GB RAM, 128 GB dahili hafıza, 16 MP ön kamera ve yüz tanıma sistemi gibi özelliklerle geliyor. Yorumlar

Yorum Yap