Yandex
Xiaomi Redmi Note 5 Pro Kapışıldı!!!

Merhabalar Sevgili Okurlar...

Her satışında bir rekora imza atmayı başaran Xiaomi, bu alandaki yeni rekoruna geçen hafta duyurduğu orta segment cihaz olan Redmi Note 5 Pro ile ulaştı.

Çift kameraya sahip, orta segment telefon olan Xiaomi Redmi Note 5 Pro modeli duyurulalı bir hafta oldu ve Çinli firma ilk satışını yaptı.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro, Hindistan'da sadece üç saniyede 300.000 adet satış rakamına ulaştı ve stoklar tükendi. Stokların bu kadar çabuk tükenmesine Xiaomi hayranları tweetleriyle tepki gösterirken, bazı siparişlerin iptal bile edildiği bildirildi. 

Xiaomi Hindistan tarafından cesur bir şekilde " akıllı telefonların tarihindeki en büyük satış " olarak nitelendirilen Xiaomi Redmi Note 5 Pro'nun ilk flaş satışı, çoğu Xiaomi sever tarafından da tepki gördü. Bir Xiaomi hayranı olan @yuvaraj3003 kullanıcı adlı tüketici  " tükendi " işaretinin onuncu saniyede ekranda çıktığını belirtti. Kullanıcılardan biri de, yaptığı yorumda " bizi aldatmayı bırakın " diyerek bir kaç saniye içinde sitenin çöktüğünü ve kullanılamaz hale geldiğini belirtti.
Xiaomi Hindistan, Redmi Note 5 Pro'nun mi.com ve Flipkart üzerinden bir sonraki flash satışının 28 Şubat tarihinde yapılacağını açıkladı. Xiaomi Redmi Note 5 Pro, Şampanya Altın, Gül Altın, Açık Mavi ve Siyah olmak üzere dört farklı renk seçeneğine sahip. 4 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanına sahip versiyonu 13,999 INR ( 215$ / 175€ ) fiyat etiketine sahip olan Redmi Note 5 Pro'nun, 6 GB RAM versiyonu ise 16,999 INR ( 261$ / 212€ ) fiyat etiketine sahip. Bakalım firma 2. flaş satışında da aynı rakamlara ulaşabilecek mi?

Yorumlar

Yorum Yap