Yandex
Xiaomi Hangi Modellerle Gelecek

İşte Xiaomi’nin Önümüzdeki Yıllarda Tanıtmayı Planladığı Telefonların Listesi

Xiaomi bu yıl bir çok yeni telefonunu tanıttı ve bu sadece ilk 5 ayda gerçekleşti. Eğer Xiaomi’nin gelecek aylarda hangi telefonları piyasaya sunacağını merak ediyorsanız bu haber sizi heyecanlandırabilir.

Xiaomi'nin tanıtılan ve henüz tanıtılmamış ürünlerinin listesi ortaya çıktı. Bu liste Avrupa - Asya Ekonomik Komisyonu'nun web sitesinde görüldü ve listede Mi – Redmi serileri adı altında henüz tanıtılmamış bir çok telefon bulunuyor. Listede yakın zamanda tanıtılan Mi Mix 2s ve geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan Redmi S2 de bulunuyor. 

Xiaomi Mi 7’nin bu ay tanıtılacağı söyleniyor fakat daha düşük özelliklere sahip versiyonu Mi 7 Lite modelini de beraberinde getirecek gibi görünüyor. Ayrıca Mi S1, Mi S2, Mi S3, Redmi S1 ve Redmi S3 modellerini de içeren yeni bir S serisi de listede mevcut. 

Mi Mix 2s’in Mi Mix 3s adında bir halefi de olacak ve bu da Mi Mix'3 ün gelip gelmeyeceği hakkında bizde merak uyandırıyor. Ayrıca Redmi serilerine yeni üyeler de katılacak.

Listede şuanki Redmi serilerindeki haleflere ek olarak Redmi A1 ve Redmi A2 de bulunuyor. Bu nedenle mevcut Redmi serisinin yerini Redmi Note 6, Redmi Note 6A, Redmi Note 6a Prime, Redmi Note 6 Prime, Redmi 6 Plus, ve Redmi 6a Plus gibi modellerin almasını bekleyebiliriz. 

Liste 11 Mayıs'ta kayda geçirilmiş ve 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olsa da bu durum, bu modellerden bazılarının bu yıl içinde piyasaya çıkmayabileceği anlamına geliyor.

Peki siz bu telefonlardan en çok hangisini bekliyorsunuz?

 

Yorumlar

Yorum Yap