Yandex
Xiaomi 2. Nesil 10000 mAh Powerbank İnceleme

Herkese selamlar.

Ülkemizdeki zincir mağazalardan biri olan " BİM ", bu haftaki ( 26 Ocak 2018 ) aktüel ürünlerine " Xiaomi 2. nesil 10.000 mAh powerbank " eklemiş bulunmaktadır. 

Gelin hep birlikte satışa sunulacak olan powerbankın özelliklerine bakalım.

Özellikle çift taraflı hızlı şarj desteği ile diğer powerbankların önüne geçen cihazımız, 10.000 mAh Li-Po piller kullandığı için, uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır. Quick Charge desteği bulunan cihazımız, küçük bataryalı ürünler için ( kulaklık, akıllı saat vs. ) küçük akım desteklemektedir. Kapasitesi bakımından telefonlarınızı birçok kez şarj edebilme özelliğinden dolayı, uzun yolculuklara korkmadan çıkabilirsiniz.

Gövde malzemesi olarak alüminyum alaşım kullanılan cihazın kenarları ovalleştirilmiş ve ince yapıda olup normal bir cep telefonu ile hemen hemen aynı boyutlardadır. Boyut ve ağırlık olarak cepte taşınabilir yapıdadır.

Cihazın üzerinde 4 tane led ışık bulunmaktadır. Bu ledler, powerbank üzerinde bulunan düğmeye bastığınızda yanarak, cihazın doluluk oranını göstermektedir. 

Cihaz ağırlığı 250 gr’dır. Fiyat olarak ise 59,90 TL. gibi cazip bir fiyata 26 Ocak’ta bizleri beklemektedir.
Özellikleri:

10.000 mAh Li-Po pil

Çift taraflı hızlı şarj

İnce ve hafif yapı

Alüminyum alaşım gövde

Led gösterge

59,90 TL.
Editör notu:

Xiaomi marka cihazların orjinal olup olmadığını sorgulamak için, bandrolün altındaki rakamları, buraya yazıp sorgulayarak kontrol edebilirsiniz. 

Herkese iyi alışverişler.


Yorumlar

Yorum Yap