Yandex
Vivo X21 19 Martta Görücüye Çıkıyor

Ekrana entegre parmak izi tarayıcısına sahip Vivo X21 19 Martta görücüye çıkıyor

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, bu yıl baya başarılı olacak gibi görünüyor. Vivo, Ocak ayı içinde, dünyanın ilk ekrana entegre parmak izi tarayıcısına sahip akıllı telefonu olan X20 modelini tanıttı. Daha sonra da 2018 Dünya Mobil Fuarı'nda açılır kameraya ve çok yüksek ekran-çerçeve oranına sahip konsept telefonu Vivo APEX modelini görücüye çıkardı. Şirket şimdi de en son modeli Vivo X21'in tanıtım tarihini duyurdu.

Popüler bir Çin teknoloji sitesi olan ITHOME, 19 Mart olarak planlanan Vivo X21 modelinin lansmanı için davet aldığını bildirdi. Etkinlik, Çin’in Zhejiang eyaletinin tarihi bir şehri olan Wuzhen’de düzenleniyor.
Vivo X21 hakkında henüz çok fazla şey bilinmiyor. Dün sızdırılan bir poster cihazın X20 gibi ekran içine entegre bir parmak izi okuyucusuna ve ayrıca dikey olarak konumlandırılmış çift arka kameraya sahip olacağını gösteriyor.

İşlemci, kamera özellikleri ve batarya kapasitesi gibi temel özellikler henüz bilinmiyor. Snapdragon 660, halihazırda bu cihazın seleflerinde kullanılması sebebiyle ve Snapdragon 670 henüz çıkarılmadığından dolayı, bu modelin hangi işlemci ile geleceğini öğrenmeyi gerçekten çok istiyoruz.

Lansmandan önce bu detayları muhtemelen TENAA listesinden öğrenme şansımız da var.

Yorumlar

Yorum Yap