Yandex
Nubia N3

Nubia N3’ün Gerçek Fotoğrafları Ve Perakende Kutusu Ortaya Çıktı

ZTE’nin elit grubu Nubia, Nubia N3 olarak bilinen yeni akıllı telefonunu hazırlıyor. N3 modelinin hem kutusunun fotoğrafları, hem de bu modelin gerçek fotoğrafları internette görüldü. Sızdırılan bu fotoğraflar temel özelliklerle birlikte, cihazda kullanılacak tasarımın detayları hakkında da bizlere fikir veriyor.


             Fotoğraflardan da anlaşıldığı üzere, Nubia, 18:9 çerçeve oranıyla tam ekran tasarımına sahip. Bu da bizi yine, geçen yıl Galaxy S8 tanıtıldığından beri bu piyasayı kızıştıran ve gittikçe trend haline gelen tam ekran tasarımı ile karşı karşıya getiriyor. Geçen yıl tanıtılan Nubia Z17S’te aynı tasarım kullanıldığından, Nubia bu yarışa pek de yabancı değil. Cihazın alt kısmında yeterli alan olmasına rağmen, ön tarafta fiziksel bir home tuşu yok. Bunun yerine cihazda kapasitif tuşlar tercih edilmiş ve kapasitif home tuşunu gösteren şık bir halka var.


            

 


Cihazın özelliklerini gösteren fotoğraflara baktığımızda, cihazın Nubia UI tabanlı Android Nougat ile donatıldığını görüyoruz. Cihaz Qualcomm Snapdragon 625 işlemci ile geliyor ve söylentilere göre cihazın sadece 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip tek versiyonu olacak.


                                             


Nubia N3, 6.0 inç bir ekrana sahip ve gücünü 5000 mAh olan büyük bir bataryadan alacak. Şarj bakımından ise hızlı şarj desteğini destekliyor. Son olarak cihazın fiyatı ve ne zaman tanıtılacağı hakkında henüz bir fikrimiz yok.

 

Yorumlar

Yorum Yap