Yandex
Meizu M6s

Herkese merhabalar.

Çin’in önde gelen telefon markalarından Meizu’nun, 17 Ocakta M6s’i tanıtması bekleniyor. En son gelen bilgilere göre M6s, Antutu testlerinde boy gösterdi. Cihazın gelen bilgileri arasında giriş seviyesi bir cihaz olup, fiyat / performans tarafından uygun bir cihaz olması beklenmektedir.

 

Antutu testlerinden edindiğimiz bilgilere göre cihaz 3 GB Ram ve 32 GB depolama alanı ile karşımıza çıkacak. İşlemci tarafından net bir bilgisi bulunmayan cihazın 6 Çekirdekli bir işlemci kullanması bekleniyor. Ekran olarak yeni trend 5.7” 18:9 sonsuz ekran ile geleceği kesin gibi görünen cihazın bataryasında 2930 mAh olan biraz düşük batarya seçilmiş . Yine de normal bir kullanım ile bir günü çıkartabilir gibi duruyor. Parmak izi korumasının da bulunduğu bilinen cihazın parmak izi okuyucusunun yan tarafta olması bekleniyor. Kamera tarafından da herhangi bir bilgi açıklanmamıştır.

Kısaca bilinen özellikleri şu şekilde:

İşlemci: 6 Çekirdekli işlemci

Ram ve Hafıza: 3/32

Batarya: 2930 mAh

Ekran: 5.7” 18:9 Sonsuz ekran

Android Sürümü: 7.0

 

Son olarak şunları söylemek gerekir; cihaz yurtdışı için uygun fiyatlarla gelmekle beraber, Türkiye fiyatını yüksek tutarsa, fiyat / performans olarak alınası bir cihaz olmaktan çıkmış olur. Yeni sızıntı ve bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte olmayı unutmayın.


Yorumlar

Yorum Yap