Yandex
Lenovo Mirage Solo VR Tanıtıldı

Herkese selamlar.

Sizlere CES 2018 Fuarı'nda tanıtılan ürünler arasında yer alan Lenovo Mirage Solo Vr'ın özelliklerini aktarmaya çalışacağız, Lenovo tarafından tanıtılan sanal gerçeklik özelliği olan Lenovo Mirage Solo’nun özelliklerinden bahsedeceğiz.

Bu gözlüğün en önemli özelliği dünyanın ilk bağımsız “Daydream VR” gözlüğü olarak tanıtılmış olmasıdır. Bu sayede herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan da çalışabilmektedir.

Kendine ait işlemci, ram, depolamaya sahip cihazın işlemcisi, geçen senenin amiral gemi işlemcisi olan Snapdragon 835'tir. 4 GB Ram ve 64 GB genişletilebilir depolamaya sahip olan cihaz 4000 mAh bataryadan gücünü almaktadır.


Cihazın diğer özellikleri ise şöyle; 110 derece görüş açısına sahiptir.  Gelişmiş titreme engelleme teknolojisi bulunmaktadır. Tek bir şarj ile 7 saat kadar pil ömrü sunmaktadır. Cihazın üzerindeki tuşlar ile bazı kontrollere imkan tanınmaktadır. Ayrıca cihazın yanında gelen kontrol kumandası ile oyunlarınız daha zevkli olacak. Örnek olarak masa tenisi oynuyorken, topa raketle vurma hareketini kumanda ile yapıyorsunuz. Oyun ve uygulama olarak şimdilik çok fazla çeşitliliğe sahip olmasa da bu sayının hızlı bir şekilde artacağına inanıyoruz.


Bakalım karşımıza neler çıkacak...


Yorumlar

Yorum Yap