Yandex
En İyi Google Play Alternatifleri

Google Play'deki Ücretli Uygulamalara Ücretsiz Sahip Olmak İçin En İyi Google Play Alternatifleri

Google Play Store android uygulama ihtiyaçlarımız için neredeyse tek durak diyebiliriz ve diğer uygulama mağazalarının bu uygulama mağazasını geçmesi çok zor. Fakat yine de sadece birkaç android devi bunu listesine almış durumda. Şimdi en iyi Android uygulama mağazalarına ( buna Google Play mağazasına en iyi alternatifler de diyebiliriz ) bir göz atalım.

GetAPK Market

 

GetApk Market, android platformunda uygulama ve oyun indirmek için tamamen ücretsiz olan en iyi uygulamalardan biri olarak görülüyor. Bunun yanında Android veya Google Play mağazasında ücretli olan bir çok uygulamayı size ücretsiz olarak sunuyor. Marketten indirmenize gerek kalmadan Android cihazınızdan internet tarayıcısını kullanarak uygulamaları ve oyunları indirebilirsiniz ve böylece bu işlemi GetAPK resmi sayfasını kullanarak veya apk dosyasıyla gerçekleştirebilersiniz. Ayrıca bu web sitesini çalıştırabilir ve Android cihazınıza APK uygulamaları indirebilirsiniz. GetAPK mağazasını indirdikten ve bu mağazadan herhangi bir uygulama veya oyun yükledikten sonra bu uygulamaların cihazınızda çok iyi çalıştığını göreceksiniz. Bu platform APK ekibi üyeleri tarafından sürekli güncel tutulduğu için yeni güncellenmiş uygulamaları markette bulmak çok kolay.

 

Mobogenie Market

 

Bu uygulama mağazası 9Apps uygulamasına oldukça benziyor ve gerçekten acemi kullanıcılar için tamamen uygun, basit ve kullanıcı dostu bir " UI " ( kullanıcı arayüzü ) ile geliyor. Üstelik bu marketin en önemli özelliği, ücretli uygulamaları, ücretli e-kitap, müzik ve filmleri ücretsiz sunmasıyla birlikte, herhangi bir ek yazılıma ihtiyaç duymaksızın kullanıcıların Youtube videolarını cihazlarına indirme imkanı sağlıyor olması. Ve bunun da bir mağazanın sahip olması gereken en iyi özelliklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Bu uygulama ayrıca  cihazdaki gereksiz dosyaları temizlemek için dosya temizleyicisi ile birlikte bir dosya yöneticisine ve bildirim çubuğunda şık bir hava durumu sekmesine de sahip. Bir kullanıcı başka ne ister ki?

 

F-Droid


F-droid, android cihazlar için ücretsiz ve açık lisans yazılımları ( FOSS ) sağlamayı amaçlayan bir uygulama mağazası. Mağazadaki uygulamalar iyi kategorize edilmiş ve bir çok uygulamayı ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ayrıca bütün site ve uygulama mağazası gönüllü kişiler tarafından yönetiliyor ve sadece bağışlarla devamlılık sağlıyor. Bu sebeple, eğer beğendiğiniz bir uygulama bulursanız çalışmaya devam etmesi için küçük bir bağış yapmayı düşünebilirsiniz


GetJar ( Android mağazasına en iyi alternatif )

 

GetJar uzun zamandır piyasada ve Playstore’dan daha eski. Hatta Java kullanan cep telefonlarının gözde olduğu zamanlardan beri bu piyasada. Bu mağaza Blackberry, Symbian, Windows Mobile ve Android gibi başlıca mobil platformlara 800 binden fazla uygulama sağlamakta. Mağazadaki uygulamalar ana ve alt kategorilere ayrılmış ve ne aradığını kolayca bulabilmek bu mağazayı daha cazip hale getiriyor. Masaüstü arayüzü mobil arayüze benziyor ve aramayı uygun hale getiriyor.

 

9Apps ( En iyi Android uygulama & oyunları tamamen ücretsiz indirin )


9Apps Store, android uygulama ve oyunları sıfır maliyetle indirmenizi sağlayan, Hindistan ve Endonezya’daki en popüler alternatif android uygulama mağazası. 9Apps'te yer alan bütün android uygulamalar tamamen güvenli. 9Apps şu anda en yeni ve en çok rağbet gören android uygulama indirme mağazası. Bu yüzden 9Apps’in özelliklerini kaçırmayın ve hemen 9Apps uygulamasını indirin.

 

Amazon Appstore

 

Amazon topluluğu olarak da bilinen Amazon uygulama mağazası, ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmek için Playstore mağazasına karşı en iyi alternatiflerden birisi. Bazı yönleriyle 9Apps mağazasına benziyor. Uygulama, Hindistan’da 33 milyondan fazla kullanıcıya sahip, yani Hindistan’da çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Amazon mağazasının en çekici yanı " günün ücretsiz uygulaması " özelliği. Her gün güzel bir uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. Sürekli takipte olan kullanıcılar, birçok popüler uygulamayı tek kuruş ödemeden indirebiliyorlar.

 

Yukarda bahsedilen uygulamalar en iyi Android uygulama mağazalarından bazıları. Bunları Google’dan veya güvenilir sitelerden indirebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap