Yandex
Ekrana Gömülü Parmak İzi Tarayıcıya Sahip Xiaomi Mi Mix 2S’in İlk Gerçek Görüntüsü
Herkese Merhabalar...

Xiaomi yeniliklere açık ve son teknolojiyi takip etmekten geri kalmayan bir firma konumunda. Şirket daha önce de sıfır çerçeveye sahip ilk akıllı cihazı piyasaya sürerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Ve bu bağlamda, MiMix ailesinin üçüncü modeli olan MiMix 2S'in 27 Mart’ta tanıltılması bekleniyor. Son olarak Mi Mix 2S'in ilk gerçek resmi sızmış durumda.

Resme bakacak olursak cihaz ön parmak okuyucu özelliğine sahip cihazlar arasında yerini alacak, fakat sıfır çerçeve ekrana sahip olduğundan dolayı bu akıllı cihaz ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip ilk Xiaomi modeli olarak karşımıza çıkacak. Bu da doğal olarak Xiaomi firmasını VİVO’dan sonra yeni parmak izi tanıma teknolojisini kullanan ikinci OEM şirketi haline getirecek. Sızıntı gerçek olabilir ancak buna emin değiliz. Ya da MiMix 2S'in resminin gerçek olduğunu tam olarak söyleyemeyiz. Şu kadarını belirtmek yeter ki, Mi Mix 2'ye oldukça benziyor. Ama selfie kamerası Mi Mix 2'de ekranın sağ alt tarafında bulunuyorken, Mi Mix 2S’te ekranın üst sağ köşesine yerleştirilmiş.
Kısa bir süre önce telefon özellikleri hakkında bilgi içeren bir ekran görüntüsü ile birlikte, Mi Mix 2S’in özellikleri doğrulandı. Cihazın 4400 mAh bataryası telefonun bir günden fazla kullanımına imkan sağlayacak. Snapdragon 845 işlemciyle gelmesi bekleniyor. Bu sızdırılan görüntü, bize telefonun 16 MP bir arka kamera ile geleceğini gösteriyor. Fakat cihazın çift kamera ile piyasaya çıkacağı söyleniyor. Ayrıca MiMix 2S’in 2160 x 1080 p çözünürlüğe sahip 6.0 inçlik bir Full HD ekran ile gelmesi bekleniyor. Son olarak cihaz, 8 GB RAM ile birlikte 256 GB dahili hafızaya sahip.

Yorumlar

Yorum Yap