Yandex
Dünya'nın İlk 65 MP ve 7.000 mAh'lık Cep Telefonu

Leagoo Power 5, 65MP Ultra HD Çekim Yapabilecek

Şirketin ilk 7.000 mAh bataryasına sahip akıllı telefonu LEAGOO Power 5,  bu ay piyasaya sürülecek. Leagoo tarafından resmi olarak yayınlanan teknik özelliklere göre, Power 5, 5V 5A hızlı şarj ve 7Va 5A kablosuz şarj pedi ile 7.000 mAh'lık bir batarya ile gelecek. MT 6763 SoC tarafından güçlendirilen Power 5, 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı ile geliyor. Aynı zamanda 5.99 ″ FHD + 18: 9 tam ekran ve kamera bölümünde, Sony 13 MP / 5 MP arka çift kamera ve daha iyi selfie efektleri için softlight LED'li bir Sony 13 MP ön kamera ile birlikte geliyor.
Leagoo'nun büyük bataryalı amiral gemisi, pazardaki ilk denemesi. Leegoo " sektördeki gerçek batarya telefonunun ölçütü olmak " şeklinde çok emin bir beyanda bulunuyor. Bu sözü, ayrıca, şirketin gelecekteki ürünleri için sözlü bir teminat gibi düşünebilirsiniz. Şu anda piyasada oldukça fazla sayıda büyük pilli cep telefonu var. Power 5'i diğer rakiplerinden ayıran en önemli özelliği 65 MP ultra HD çekimi destekleyen dünyanın ilk büyük pil kapasiteli telefonu olmasıdır.

S9 gibi, Power5 de Leagoo'nun ürün konumlandırma ve dağıtımındaki farklılığını temsil eden benzersiz bir özellik ve farklılıklarıyla birlikte geliyor.

Bu arada cihazın band20 frekansını desteklediğini de ekleyelim.

Yorumlar

Yorum Yap