Yandex
Büyük Batarya Rekoru Bu Telefonda

Ulefone Power 5 : Resmi olarak 13.000 mAh batarya ile duyuruldu

Akıllı telefonlar daha iyi donanım ve çerçevesiz ekranlarla daha akıllı hale geldikçe, telefon üreticilerinin daha iyi bir kullanıcı deneyimi için güçlü pil kullanması önemli bir hal aldı. Büyük pilli Ulefone Power serisi, büyük batarya kapasitesi ile halk arasında oldukça popüler olmuştu ve sonunda serinin son üyesi Ulefone Power 5 resmen tanıtıldı. 
UIefone Power 5, 13.000 mAh şaşırtıcı batarya kapasitesiyle tek bir şarj ile yedi gün kullanılabilir. Bu aynı zamanda cihazı yılda sadece 52 kez şarj etmeniz ve pil için daha uzun kullanım ömrü sağlamanız anlamına gelir. Ve canavar bataryasının güvenli ve hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlamak için sadece 2.5 saatte doldurabilen gelişmiş bir 5V / 5A süper hızlı şarj desteği ile birlikte gelmektedir. Ayrıca telefonda 10W hızlı kablosuz şarj özelliği mevcuttur.
Büyük batarya kapasitesinin yanı sıra Power 5, oldukça sağlam özellikler de sunuyor. Güçlü MTK 6763 Octa-core SoC, 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile birleştiğinde Power 5, oldukça yumuşak, hızlı ve enerji tasarruflu bir performans sunmaktadır. Çoklu görevler veya zorlu oyunlarla uğraşırken bile yavaşlamayacaktır.

Power 5 daha geniş, daha sürükleyici bir görüntüleme deneyimi için şık bir 6 inç 18 : 9  FHD ekran ile geliyor. Arkada parlak metalle mükemmel bir kombinasyon içinde yer alan zarif deri görünümlü yüzey güzel ve güçlü bir his yaratıyor. Ayrıca, elinizin avuç içine güzelce oturan zarif eğriler daha rahat bir tutuş sağlıyor.

Yorumlar

Yorum Yap