Yandex
A-101 Aktüel Ürünler 8 Şubat (2)

Herkese selamlar.

8 Şubat A-101 aktüel ürünlerine devam ediyoruz. Konu ile ilgili bir önceki haberimizi okumamış olanlar burayı tıklayarak habere ulaşabilirler.

A-101, bu hafta Perşembe gününe ihtiyaca uygun olarak alınabilecek 2 adet televizyon ile gelecek. 

Ayrıca bu haftaki aktüel ürünler arasında günümüzün yaşlı telefonu olarak görülen Samsung J1 de yer almaktadır.

İlk ürünümüz 55 inç ekran boyutuna sahip Toshiba televizyondur. Smart TV kategorisinde, Ultra HD LED ekrana sahip olan ve dâhili uydu alıcılı bir cihazdır. Ekran kalitesi olarak kullanıcıların beğenisini kazanacağını söyleyebiliriz.Kendi uydunuzu kullanmak isteyebilir veya DVD cihazınızı televizyona bağlamak isteyebilirsiniz. Bunun için 1 adet SCART girişi bulunmaktadır. Bilgisayar, fotoğraf makinesi gibi cihazlarınızı bağlamak için 4 adet HDMI girişi bulunan cihaz; cep telefonu ve USB bellek bağlamak için 3 adet USB girişi barındırmaktadır.

Netflix aboneliği de sunabilen cihaz ile dünyaca ünlü dizileri kaçırmadan izleyebileceksiniz.

Wi-fi bağlantı desteği de bulunan cihaz ile internete girip özgürce dolaşabilirsiniz. Kaçırdığınız dizi veya filmleri internet üzerinden izleyebilirsiniz.

3 yıl garanti ve ücretsiz montaj ile gelen cihaz 3.199,00 TL. ile satışa sunulacaktır.


İkinci ürünümüz HI-LEVEL marka 32 inç televizyon. Önceki cihazımız gibi Smart TV olmayıp, normal LED TV’dir. Dâhili uydu alıcısı ile gelmektedir. Kendi uydu alıcısını kullanmak isteyenler için Scart girişi de bulunmaktadır. Diğer cihazları bağlamak için 1 adet HDMI girişi ve 1 adet USB girişi bulunmaktadır.


Duvara asma aparatı hediyesi ile birlikte sadece 749,00 TL. fiyat ile satışa çıkacaktır.


Son cihazımız Samsung marka telefon. Samsung J120 cep telefonu özellikle orta yaş üstü kullanıcılara hitap etmektedir.Giriş seviye bir işlemci ile gelen cihaz, 1.3 Ghz ile çalışan bir işlemciye sahiptir. Genç kitleye hitap etmeyen bir işlemci ile geldiğinden dolayı büyüklerimize hediye olarak alınabilir.

Ekran olarak 4.5 inç boyutunda SAmoled bir ekrana sahip cihaz, küçük elli insanların kullanımı için daha elverişlidir.

1 GB ram ve 8 GB depolama alanına sahip cihazımız ile biraz fotoğraf çekip, müzik yüklesek hafızası hemen dolacaktır. Depolamada sorun yaşayacaklar için 64 GB’a kadar hafıza kartı desteği mevcuttur.

Kamera tarafında ise hüsran olan arka tarafta 5 MP kamera yer almaktadır. Ön tarafta ise 2 MP bir kamera yer almaktadır.

4.5 G desteği bulunmaktadır. Android 5.1.1 işletim sistemine sahiptir.

Son olarak ürün fiyatı 629,00 TL. olarak satışa çıkacaktır.


Bu ürünleri almak isteyenler için şimdiden hayırlı olsun.


Yorumlar

Yorum Yap