Yandex
A-101 Aktüel Ürünler 8 Şubat

Herkese selamlar.

Zincirleme marketlerden olan A-101, teknolojik ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 8 Şubat tarihinden itibaren satışta olacak ürünler ve özellikleri, bu haberimizde yer almaktadır.

1) Piranha Cep Telefonu Uyumlu Lens:

Fotoğraf çekmeyi daha güzel hale getiren lensler, balıkgözü lens, geniş açılı lens ve makro lens olmak üzere 3 adettir. Makro lens ile yakın cisimleri en net haliyle çekerken; geniş açılı lens ile daha geniş alanları çekebileceksiniz. Balıkgözü lens ile de ultra geniş alanları çekebilirsiniz.

Fiyat olarak da uygun olan ürün 7,95 TL.'den satılacaktır.


 


2) HI – LEVEL 32 GB Micro SD Kart ve 32 GB Smart USB Bellek:

Günümüz akıllı cihazlarının depolama alanları her ne kadar büyük olsa da, bazen yetersiz kalabilmektedir. Böyle durumlarda hafıza kartı büyük önem taşımaktadır.

Bazı cihazlara hafıza kartı takılamamaktadır. Bu cihazlar için micro-usb çıkışı da bulunan usb bellekler mevcuttur. Hafıza kartı takılamayan cihazlar için micro-usb çıkışlı usb bellekler, hafıza kartı kadar önemli olmaktadır.

Her iki ürün de A-101 mağazalarında satışa çıkartılacaktır. Hafıza kartı 39,95 TL. ve usb bellek ise 34,95 TL.'den satışa sunulacaktır.


 


3) Piranha 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü:

3 boyutlu oyun ve videoların kullanımı her geçen gün artmaktadır. Herkesin ilgisini çeken 3 boyutlu oyun ve videoları izlemek için bir sanal gerçeklik gözlüğü gerekmektedir. Fiyatları oldukça uygun olan gözlüklerin A-101 fiyatı sadece 24,95 TL.'dir.

Sanal gerçeklik gözlüğü 3,5 inç ile 6 inç arasındaki cihazları desteklemektedir. Günümüzde akıllı telefonların çoğunun 5 inç ile 6 inç arasında olduğu göz önüne alındığında desteklemediği cihaz sayısı yok denecek kadar azdır.


 


4) GoSmart Powerbank:

5000 mAh ve 8000 mAh kapasiteye sahip olacak şekilde iki çeşit olarak satışa sunulacaktır. İnce ve hafif yapıya sahip powerbanklar cepte taşınabilir boyuttadır. Yolculukta veya dışardayken her an lazım olabilen powerbanklardan satın almanızı öneririz.

Powerbanklar, çift çıkışları sayesinde iki cihazı aynı anda şarj etme imkanı sunmaktadır.

Son olarak; fiyatları 8000 mAh kapasiteli powerbank 21,95 TL. iken, 5000 mAh kapasiteli powerbank 15,95 TL. ile 8 Şubat'tan itibaren alıcısını bekleyecektir.


8 Şubattan itibaren satışta olacak ürünler:

 

Alıcılarına hayırlı olsun..


Yorumlar

Yorum Yap