Yandex
A-101 Aktüel Ürünler 15 Şubat

Herkese selamlar.

Hep birlikte 15 Şubat A-101 aktüel ürünlerini inceleyeceğiz. Bu hafta A-101 raflarında televizyon, uydu alıcısı, USB bellek ve Piranha marka ürünler yer almaktadır. Gelin birlikte bu ürünleri inceleyelim.

 

1) HI-LEVEL 49” Televizyon


49” ( 124 cm ) ekrana sahip olan televizyon ile, dizi, film ve maçlarınızı büyük ekranda izleyebileceksiniz. Dahili uydu alıcısına sahip televizyonda, eğer isterseniz kendi uydu alıcınızı bağlayabileceğiniz 1 adet SCART girişi bulunmaktadır.

2 adet HDMI girişi ile laptop, fotoğraf makinesi vb., 1 adet USB girişi ile de telefon ve USB bellek gibi cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

Bu ürün, Vestel güvencesinde 2 yıl garanti ve duvara asma aparatı ile birlikte 1.399,00 TL. fiyatla 15 Şubat'ta alıcılarını beklemektedir.

 

2) Hometech HT105 Uydu Alıcısı

Eski uydu alıcıları gibi yer kaplamayan direkt SCART girişine takılabilen mini uydu alıcısıdır.

2 yıl garantili olarak 39,95 TL. ile satışa çıkartılacaktır.

 3) Toshiba USB Bellek

Teknolojinin bu kadar gelişmesiyle birlikte hemen hemen herkesin kullanmaya ihtiyaç duyduğu bir üründür USB Bellek. Toshiba marka bu ürün, 16 GB kapasitesi ile ve uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

Fiyatı 21,95 TL. olup Perşembe gününden itibaren raflarda alıcılarını bekleyecektir. 

4) Piranha Bluetooth Hoparlör

Kablo ile uğraşmak istemeyenler ve hoparlörünü yanında taşımak isteyenler için güzel bir ürün olan Bluetooth hoparlör, sevdiklerinizle müziğin tadını çıkartmanıza yardımcı olacaktır. 15 Şubat değil de 14 Şubat'ta satışa sunulsaydı, sevgilinize de harika bir hediye olabilirdi. 

Ayrıca sevgilinize hediye önerileri için http://www.xiaomi-turkiye.net/blog/14-subat-icin-sevgiliye-alinabilecek-hediye-tavsiyeleri tıklayabilirsiniz.

Hoparlör, bluetooth ile hem Android hem IOS cihazlarda kullanılabilmektedir. Fiyatı 39,95 TL.’dir.5) Piranha Bluetooth Spor Kulaklık

Sporcular için geliştirilen bir kulaklıktır. Kulaktan çıkmasını engelleyen silikonları bulunmaktadır. Müzik dinleyebilir ve telefonla arama yapabilirsiniz. Sevdiklerinize de hediye olarak alabilirsiniz.

2 Yıl garantilidir ve fiyatı 29,95 TL. 'dir.

 

6) Piranha Kablosuz Fare6 tuş ve ergonomik yapıya sahiptir. Tam olarak yüksek kalite sunmasa da, normal kullanıcılar için tercih edilebilecek bir üründür.

Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Fiyatı ise 14,95 TL. dir.


7) Piranha 1+1 Hoparlör"Ben zaten son ses açmam" diyenler için alınabilecek bir üründür. Telefon, tablet ve bilgisayarlar ile uyumlu olan hoparlör, 3.5 mm. jaka sahiptir.

Kablo üzerinden ses kontrolü ve usb üzerinden güç alabilme özellikleri ile kullanışlı bir üründür.

Fiyatı 14,95 TL.'dir.

 

A-101 son haftalarda teknolojik ürünlere sıkça yer vermektedir. Umarız teknolojik ürünleri sıkça görmeye devam ederiz.


Yorumlar

Yorum Yap